Honor x8a
Ústí nad Labem
Je trochu prasklý jak je vidět na fotce . Popřípadně přidám další ft
Telefon je plně funkční na zadní straně je pouze nalepeny magnet na přichycení do auto držáku
A BMW loggo všechno se dá sundat je to pouze samolepicí.
Telefon je plně funkční na zadní straně je pouze nalepeny magnet na přichycení do auto držáku
A BMW loggo všechno se dá sundat je to pouze samolepicí.

🔄 Načítám fotografie, moment...